Шлях по сайту: Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Ярмарок професій у Слов'янську

Друк

21 березня викладачі Донбаського державного педагогічного університету взяли участь у Ярмарку професій, що традиційно організований Слов'янський міський центр зайнятості.

Детальніше...
 

Увага, вакансії для студентів та випускників ДДПУ!

Друк

1. Заклади освіти м. Сєвєродонецька потребують вчителів математики, інформатики, хімії та біології, вихователів дошкільних навчальних закладів, практичних психологів та соціальних педагогів. Для студентів ДДПУ є можливість суміщати навчання і роботу. Звертатися за телефоном: 066-216-94-45, головний спеціаліст відділу освіти з питань кадрової роботи Олійник Тетяна Валеріївна.

2. Вакансія музичного робітника! У дитячий садок "Малятко" м. Добропілля, смт "Новодонецьке" терміново потрібен музичний робітник (1 ставка). Фахівця забезпечать житлом! Звертатися за телефоном: 050-282-03-35, завідувач дитячого садка Вікторія Олегівна.

 

Ярмарок професій у Слов'янську

Друк

Мобільна група ДДПУ під керівництвом начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації Ганни Попової взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Слов’янським міським центром зайнятості.

Детальніше...
 

Презентація вишу на урочистому закритті ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

Друк

16 грудня в актовій залі факультету підготовки вчителів початкових класів Донбаського державного педагогічного університету відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Детальніше...
 

Університет взяв участь у ярмарку професій (м. Краматорськ)

Друк

10 листопада 2016 року мобільна група ДДПУ у складі заступника відповідального секретаря приймальної комісії Р. Падалки, відповідальної за профорієнтаційну роботу на філологічному факультеті О. Тищенко та представників студентського активу Г. Шевченко та І. Антонової взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Краматорським міським центром зайнятості.

Детальніше...
 

Університет взяв участь у ярмарку професій (м. Добропілля)

Друк

Мобільна група у складі начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації Ганни Попової, доцента кафедри менеджменту Марини Артюхіної та студентського активу Донбаського державного педагогічного університету взяли участь у Ярмарку професій, що відбувся у м. Добропілля, на базі Палацу культури шахти "Добропільська". До ярмарку завітали учні та вчителі загальноосвітніх шкіл міста та району, яким було надано інформацію щодо спеціальностей університету та показано презентацію вишу на святковій сцені Палацу культури.

Детальніше...
 

Участь ДДПУ у акції „Ярмарок професій”

Друк

5 жовтня 2016 року мобільна група ДДПУ під керівництвом начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації Г. В. Попової взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Слов’янським міським центром зайнятості.

Детальніше...
 

Наш університет на виставці „АГРО ‒ ЕНЕРГО ‒ КЕРАМ. ІННОВАЦІЯ 2016ˮ

Друк

Студенти та викладачі Донбаського державного педагогічного університету взяли участь в універсальній виставці технологій „АГРО ‒ ЕНЕРГО ‒ КЕРАМ. ІННОВАЦІЯ 2016ˮ, що відбулася 8 – 9 квітня у торгівельному центрі „Ярмарковийˮ м. Словʼянськ. На виставці було представлено експозиції підприємств та організацій із різних міст України, які запропонували для Слов'янська і регіону передові технології, пов'язані з агропромисловим, керамічним виробництвами, а також компанії, зайняті в галузі енергоефективності та енергозбереження. Виставка технологій стала справжнім інноваційним майданчиком, де підприємства і підприємці регіону мали можливість знайти нову технічну інформацію та започаткувати нові відносини з діловими партнерами.

Детальніше...
 

ДДПУ у ярмарку професій м.Краматорськ

Друк

24 листопада 2015 року мобільна група ДДПУ у складі проректора з науково-педагогічної роботи С. М. Швидкого, начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації доц. Г. В. Попової, відповідального секретаря приймальної комісії Р. М. Падалки та заступника декана технологічного факультету М. Г. Погорєлова взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Краматорським міським центром зайнятості.

Детальніше...
 

ДДПУ у ярмарку професій

Друк

12 листопада 2015 року мобільна група ДДПУ під керівництвом начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації Г. В. Попової взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Слов’янським міським центром зайнятості.

Детальніше...
 

ДДПУ у ярмарку професій

Друк

28 жовтня 2015 року мобільна група ДДПУ у складі начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації Попової Г.В., заступника декана технологічного факультету Погорєлова М.Г. та студентського активу взяла участь у профорієнтаційному заході „Ярмарок професійˮ, організованого Добропільським міським центром зайнятості на базі сільського будинку культури с. Ганнівка Добропільського району.

Детальніше...
 
  • «
  •  << 
  •  < 
  •  1 
  •  2 
  •  > 
  •  >> 
  • »
Сторінка 1 з 2