Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Інженерний тиждень на факультеті ПТПО

Друк

Початок другого навчального семестру розпочався для 707 навчальних закладів країни творчо. Із 13 по 17 січня вперше в Україні відбувався «Інженерний тиждень», приурочений до дня народження Сергія Корольова (12 січня) та Всесвітнього дня дітей-винахідників (17 січня).

На один тиждень навчальні заклади перетворилися на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Студенти факультету початкової, технологічної та професійної освіти, також зареєструвалися для участі в «Інженерному тижні», адже вони точно впевнені ‒ знань і навичок багато не буває, а вчитель/учителька початкової школи має багато чого знати й вміти.

Детальніше...
 

Профспілкова організація інформує про пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України у Києві

Друк

15 січня 2020 року Федерація профспілок України, її членські організації провели пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України у Києві під час розгляду законопроектів, які погіршують права і гарантії працівників.

У багатотисячній акції взяли участь керівники і профактив від всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань. Профспілка працівників освіти і науки України взяла солідарну участь у акції.

16 січня 2020 року, у Києві відбулося Профспілкове віче, на яке з’їхалися представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій з усієї України, яких делегували мільйони членів професійних спілок.

Представники трудових колективів підприємств, установ і організацій всіх сфер економіки країни донесли до суспільства та керівництва держави тривогу і обурення через проведення владою так званих економічних і соціальних реформ. Від Профспілки працівників освіти і науки України була одна з найбільших представницьких делегацій – понад 150 осіб із багатьох областей нашої країни.

До профспілок приєдналися Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко.

Детальніше...
 

Випуск «Фантастичних магістрів» на факультеті фізичного виховання

Друк

26 грудня відбулося як завжди по-факультетські сімейне свято на факультеті фізичного виховання ДДПУ – випускався вже остаточно в доросле життя 2 курс магістратури. Куратором, справжньою опорою та підтримкою цих унікальних студентів протягом усього навчального шляху була Світлана Григорівна Іванченко.

Для того щоб порадувати наших випускників, над святковим концертом під назвою «Фантастичні магістри» працювала вся творча група факультету (навіть не лише нашого). Звісно, серед випускників факультету – видатні спортсмени, тренери, учителі фізичної культури.

Детальніше...
 

Вернісаж на педагогічному факультеті

Друк

На теренах педагогічного факультету Донбаського Державного педагогічного університету в грудні 2019 року, під керівництвом доцента кафедри дошкільної освіни та соціальної роботи Одерій Людмили Євгенівни, відбувся дуже цікавий культурно-освітній захід – «Вернісаж». Це була звітна виставка образотворчих художніх робіт студентів за підсумками вивчення дисциплін «Основи образотворчого мистецтва з методикою навчання» та «Художня праця та основи дизайну», навчального плану підготовки спеціалістів за спеціальністю дошкільна освіта. На святі були присутні гості – школярі й вчителі ЗОШ №12 м. Слов’янська, студенти і викладачі педагогічного та інших факультетів.

Детальніше...
 

Свято Нового року для малят від студентів факультету спеціальної освіти

Друк

Новий рік іде − радість дітям несе. На факультеті спеціальної освіти існує одна гарна традиція: напередодні новорічних свят робити малятам спеціальних дитсадків приємні подарунки. Саме тому студенти 3-4 курсів завітали до дітей дошкільних навчальних закладів: "Оленка"(м. Слов’янськ), "Лісова казка" (м. Краматорськ) та психологічного центру "Місячне сяйво" (м. Краматорськ) із святковою виставою "Новорічний карнавал" і "Зимове диво".

Детальніше...
 

Новорічне свято у ДДПУ

Друк

19 грудня 2019 року у день святого Миколая відбулося справжнє новорічне дійство для дітей працівників університету, організатором якого став профспілковий комітет працівників ДДПУ.

Детальніше...
 

Новорічні свята розпочато!

Друк

Поки всі чекають на Новорічні дива, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти запанував святковий настрій!

12 грудня відбувся звітний концерт-вистава напередодні Новорічних свят під назвою «Пригоди в країні Сніговії» в межах дисципліни «Творча майстерня» доцента Олени Зубарєвої.

Детальніше...
 

«Новорічна майстерня» на педагогічному факультеті

Друк

Упродовж листопада-грудня на педагогічному факультеті панувала особливо творча атмосфера – працювала художня майстерня з виготовлення новорічних іграшок та прикрас.

До виготовлення іграшок залучалися студенти різних курсів та спеціальностей. Найбільш активними учасниками були Ірина Кіс, Олександра Капнік, Марія Журавльова, Карина Селезньова та інші.

Усі поробки були використання для новорічного оформлення корпусу педагогічного факультету та створення фотозон.

Детальніше...
   

Зустріч на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» заступника голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка з керівниками закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей

Друк

18 грудня 2019 р. на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбулася зустріч заступника голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка з керівниками закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей, а також круглий стіл з гарантами освітніх програм ЗВО Донецької та Луганської областей.

Під час цих заходів, що пройшли в атмосфері конструктивної бесіди та діалогу, були обговорені актуальні питання щодо особливостей провадження освітньої діяльності ЗВО та реалізації освітніх програм в сучасних умовах, внутрішнього забезпечення якості освітніх програм та освітньої діяльності, змін в процедурі акредитації у зв’язку із набуттям чинності низки нормативних актів, розроблених НАЗЯВО.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 239

Оголошення