Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Звіт аспірантів

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Звіт аспірантів

Друк

Відповідно до розпорядження №14 проректора з науково-педагогічної роботи доц. Чайченка С.О. з 24 по 29 квітня 2015 року в базовому університеті Державного вищого навчального закладу “Донбаський державний педагогічний університет” відбувалися звіти аспірантів і здобувачів за перше півріччя 2014-2015 навчального року. Звіти приймала комісія у складі: проректор із науково-педагогічної роботи кандидат фізико-математичних наук, доцент Чайченко Станіслав Олегович, завідувач аспірантури Дудакова Тетяна Павлівна.

Були заслухані звіти 83 аспірантів та 25 здобувачів із 13 кафедр за 15 спеціальностями. Наукове керівництво аспірантами та здобувачами здійснюється докторами та кандидатами наук Донбаського державного педагогічного університету та інших освітніх та наукових закладів України.

Звіти відбувалися у присутності наукових керівників із наданням матеріалів, указаних у звітах аспірантів та здобувачів і продемонстрували достатній рівень підготовки, підтверджений рішенням кафедр про затвердження звітів аспірантів і здобувачів за перше півріччя 2014-2015 навчального року.

Слід зазначити, що за результатами звітування з боку комісії до окремих наукових керівників, аспірантів і здобувачів було висловлено ряд зауважень щодо належного оформлення звітів та індивідуальних планів, дотримання термінів запланованих робіт і висловлено побажання активізації наукової діяльності з метою підвищення ефективності роботи аспірантури.

 

Оголошення