Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти факультету спеціальної освіти долучилися до святкування Дня людей з інвалідністю

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти факультету спеціальної освіти долучилися до святкування Дня людей з інвалідністю

Друк

Криниця без джерела – це не криниця,

І колос – це не колос без зерна

Без доброти душа – то є безкрила птиця,

Не заспіває жайвором вона

Панас Мирний

3-го грудня у КЗ ДНЗ № 2 "Оленка" м. Словянська відбувся концерт, присвячений Дню людей з інвалідністю.

У ході активної логопедичної практики під керівництвом доцента кафедри логопедії та спеціальної психології Кордонець В.В. студентам 3 курсу факультету спеціальної освіти пощастило долучитися до найчуттєвішого свята, яке пройшло під гаслом "Відкрий серце".

Святковий концерт був у вигляді казки "Про доброту і ввічливість", у якій практиканти виступили казковими героями, а вихованці садочка із задоволенням допомагали їм. Казка вийшла доброю, дітям сподобався концерт.

Студенти висловили слова подяки колективу за чуйне ставлення до дітей із особливими потребами, за атмосферу доброзичливості та за можливість виступати з маленькими зірочками.

Вихователі були задоволені роботою наших студентів, а майбутні фахівці зі спеціальної освіти в свою чергу отримали цінний досвід і ще раз переконалися у правильності свого вибору щодо професії. Щиро дякуємо всім присутнім і небайдужім до осіб з особливими освітніми потребами, бо це такі ж веселі, чуйні, активні діти, як і всі, але трішки особливі, за що й заслуговують особливої нашої любові!

 

Оголошення