Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Семінар-тренінг «Конфліктостійкість – пріоритетна компетенція соціальної складової сталого розвитку»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Семінар-тренінг «Конфліктостійкість – пріоритетна компетенція соціальної складової сталого розвитку»

Друк

12 та 13 лютого 2020 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти був проведений дводенний семінар-тренінг «Конфліктостійкість – пріоритетна компетенція соціальної складової сталого розвитку» та «Діалог у дії», організований доцентом кафедри прикладної психології Осикою О.В. та конфліктологом, сертифікованим фахівцем з відновних практик та з практичної фасилітації; медіатором, коучем, учасником Міжнародного проекту «Інженери Порозуміння» Акімченковою М.В. у рамках проекту «Сильна громада - велика країна» за підтримки ГО « Центр громадянських ініціатив «Суспільний вимір».

Тренер ознайомила учасників з концепцією сталого розвитку згідно визначенню Організації Об'єднаних Націй (ООН) та розгляд основних аспектів соціальної складової сталого розвитку українського суспільства та продемонструвала на практиці, як знання сприятимуть підвищенню конфліктостійкості на особистому та суспільному рівнях. Була надана особлива увага навичкам усвідомлення у конфліктній ситуації, ознайомленню учасників з інноваційними методами побудови діалогу та формуванню навички ефективної комунікації для підвищення конфліктостійкості.

У роботі заходів приймали участь студенти факультету гуманітарної та економічної освіти, викладачі різних ланок освіти та суміжних спеціальностей.

Висловлюємо подяку організатору та ведучій семінару-тренінгу за надану інформацію націлену на зміцнення спроможності учасників в роботі з конфліктами у мирний спосіб, що уможливить їх почути один одного та впливати на прийняття рішень, необхідних для спільної роботи і розвитку.

 

Оголошення