Шлях по сайту:

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Друк

Дорогі наші студенти, здобувачі вищої освіти!

Вітаю Вас із Міжнародним днем студента!

Зі святом молодості, відкритості, прагнень!

Студентські роки – час, коли життя сповнене мрій та натхнення, закоханості й палаючих очей!

Час, коли віриш, що ти здатний на неймовірні перемоги, неочікувані вчинки, шалені емоції!

Це час, коли світ існує лише для тебе…

Вітаючи всіх вас, шановні наші студенти, здобувачі вищої освіти, зичу вам тьохкання серця від особистого щастя, задоволення від навчання, захопленості від життя.

Ви – наше майбутнє! Віримо, що завдяки вам воно буде багатим на досягнення й успіхи!

З повагою – ректор ДДПУ Світлана Омельченко

 

Оголошення
Останні новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Відбувся День відкритих дверей на факультеті спеціальної освіти 

6 листопада відбувся День відкритих дверей на факультеті спеціальної освіти, куди завітали майбутні абітурієнти, їхні батьки та всі ті, хто цікавиться навчанням за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Волонтерський загін «Фенікси» 

Волонтерський загін «Фенікси» разом зі студентами факультету фізичного виховання з нагоди перейменування організації та поповнення новими членами влаштували концерт-визитівку. Раніше загін називався «Sпеціальна Oрганізація Sстудентів». Віднедавна було ухвалено рішення обрати нову символічну назву. Саме її , а також себе, власне, і презентували на сцені.

Вітаємо з перемогою на універсіаді Донецької області 

12–13 листопада у ДДМА (Краматорськ) відбулися змагання з баскетболу, у яких брали участь команди ДВНЗ «Донбаський державний університет» – 1 місце; Донбаська державна машинобудівна академія – 2 місце; Донецький національний медичний університет – 3 місце; Донбаська національна академія будівництва та архітектури – 4 місце.

Як на факультеті спеціальної освіти відзначили професійне свято – День логопеда 

Щороку 14 листопада світова громадськість відзначає День логопеда, поціновуючи працю педагогів, які допомагають дітям долати мовленнєві відхилення.

Волонтерський загін «Фенікс» відвідав учнів школи-інтернату 

Щороку 13 листопада за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають День незрячих. Ця дата покликана привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах. Міжнародний день незрячих відзначається в день народження відомого французького тифлопедагога Валентина Гаюї (1754–1822).

Філфак грає в боулінг 

13 листопада студенти філологічного факультету завершили відбірковий етап чемпіонату міста Слов`янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді сезону 2019–2020 року.

Проект «Територія здоров’я» реалізовано! 

Нарешті студенти, викладачі, мешканці міста дочекались встановлення тренажерів на спортивному майданчику біля спортивного корпусу ДДПУ. Автором проєкту виступив декан факультету фізичного виховання доц. О.І. Холодний. У межах проєкту «Бюджет участі м. Слов’янська» ще на початку цього року Олександр Іванович за допомогою доцента кафедри практичної психології С.В. Березки, креативної команди факультету фізичного виховання ризикнув узяти участь у конкурсі проєктів нашого міста.…

Факультет спеціальної освіти про шкоду куріння 

"Куріння вбиває!" – застерігає соціальна реклама та написи на упаковках цигарок. Куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Коли людина палить, її організм поглинає не тільки нікотин. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, із яких 250 є токсичними, а близько 70 викликають онкологічні захворювання. Деякі з цих елементів входять також до складу отрути…

Презентація-семінар до Всесвітнього дня науки і Всесвітнього дня філософії на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти 

8 листопада в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із нагоди відзначення «Всесвітнього дня науки» (10 листопада) та «Всесвітнього дня філософії» (21 листопада) на факультеті ПТПО відбувся захід – Презентація-семінар на тему: «Філософсько-методологічні проблеми науки і освіти». Присутнім викладачам і студентам було представлено нові навчальні посібники «Філософія освіти і науки» в україномовному і англомовному варіантах та методичні рекомендації для самостійної роботи…

Шановний Любомире Васильовичу! 

В цей радісний день, ювілейнеє свято Хай доля намітить Вам років багато, Відпустить здоров’я, щастя й добра, Хай повниться ласкою рідная хата, Багато в ній буде людського тепла. Хай несуть тільки радість з собою роки, Хай збудуться бажання, мрії й думки, Щоб радісний настрій у серці не гас, А щедра доля усміхалась не раз! Колектив кафедри української мови та літератури.…

Педагогічний факультет долучився до святкування Дня української писемності та мови і написанню диктанта єдності 

Студенти 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта на чолі з доцентом Павловою Л. В. підготували інформацію щодо виникнення писемності, історії її розвитку.

Ознайомились із «Смарагдовим містом» 

Нещодавна студенти педагогічного факультету здійснили подорож до санаторно-оздоровчого центру «Смарагдове місто», що розташований у місті Святогірську. На порозі цього затишного центру нас радо зустріла директор Демченко Галина Валентинівна та її заступник із навчально-виховної роботи Олійник Вікторія Миколаївна, яка провела дуже цікаву екскурсію територією «Смарагдорово міста» з показом відео-презентації, розповіла історію про створення цього закладу, про його сьогодення та перспективні плани…

Формування навичок конструктивного розв’язання конфліктів у майбутніх фахівців соціальної сфери 

Із метою закріплення, розширення, поглиблення знань із дисципліни «Соціально-правове регулювання соціальних конфліктів у територіальній громаді» та формування навичок конструктивного розв’язання конфліктів зі студентами 4 курсу спеціальності 231 Соціальна робота було проведено соціально-психологічний тренінг (ведучий тренінгу – доцент кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Трубник І. В.). Час проведення – вересень-жовтень 2019 року.

Як минула конференція «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника» 

24-25 жовтня кафедра української мови та літератури долучилася до проведення в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника». Метою заходу стало обговорення актуальних проблем формування і розвитку педагогічної майстерності учителя, проблеми вивчення української мови і літератури в контексті реалізації завдань Нової української школи.

Відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності 

8 листопада, об 11:00, у читальній залі бібліотеки ДДПУ спільними зусиллями працівників бібліотеки та викладачів кафедри української мови та літератури відбувся дев’ятнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови. Долучитися до акції та перевірити свої знання з української мови змогли студенти філологічного й фізико-математичного факультеті та всі охочі разом із працівниками університету.

> 1 2 3 4 >