Участь в онлайн-семінарі за результатами навчальної подорожі «Стратегія і тренди, що підтримують розвиток і модернізацію університетів» (досвід Університету імені Масарика та Університету імені Томаша Баті, Чехія)

10 листопада 2021 року викладачі кафедри педагогіки вищої школи, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Освітні, педагогічні науки» і другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи» взяли участь в онлайн-семінарі за результатами навчальної подорожі «Стратегія і тренди, що підтримують розвиток і модернізацію університетів» у межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» за фінансової підтримки Чеської агенції з розвитку, що був організований та проведений д.пед.н., доцентом кафедри ПМД та ІПО Вікторією Гринько та к.пед.н., завідувачем аспірантури Тетяною Шульгою.

Спікерами було презентовано власний досвід участі у проєкті, представлено особливості діяльності Університету імені Масарика та Університету імені Томаша Баті (Чеська Республіка). Доповідачі детально охарактеризували інфраструктуру університетів, маркетингову політику закладів вищої освіти, сучасні бібліотеки, кар’єрний центр для студентів; інтернаціоналізацію; візію та середовище факультетів; структуру навчання; дослідницькі проєкти, що реалізуються у ЗВО тощо. У ході дискусії учасники обговорили можливості впровадження досвіду європейських університетів під час організації освітнього процесу в ДДПУ.

Дякуємо колегам за надану можливість, корисну інформацію та комфортну атмосферу під час заходу!