Участь в онлайн-вебінарі на тему «Професійна самореалізація педагогічного персоналу у сфері освіти дорослих» у рамках проведення ХІІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»

20 жовтня 2021 року викладачі кафедри педагогіки вищої школи взяли участь в онлайн-вебінарі «Професійна самореалізація педагогічного персоналу у сфері освіти дорослих», що був організований та проведений Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України у рамках ХІІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Спікерами було презентовано результати власних досліджень проблем освіти дорослих. У ході дискусії учасники обговорили ключові позиції Wellbeing-концепції професіоналізації корпоративних андрагогів, андрагогічні аспекти самореалізації педагогічного персоналу та розвитку професійної мобільності викладачів закладу післядипломної педагогічної освіти, сутність професіоналізації педагогів та педагогічне проєктування у контексті освіти впродовж життя, особливості моніторингової діяльності андрагога.

Дякуємо колегам з Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України за надану можливість взяти участь у зустрічі, корисну інформацію та комфортну атмосферу під час заходу!