Зустріч із першокурсниками другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» щодо підготовки та написання магістерських робіт

28 жовтня 2021 року на кафедрі педагогіки вищої школи відбулась онлайн-зустріч зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання освітньою-професійної програми «Педагогіка вищої школи», спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. На зустрічі також були присутні всі наукові керівники кваліфікаційних робіт.

Завідувач кафедри педагогіки вищої школи професор Топольник Я.В. ознайомила здобувачів із програмою проведення магістерського дослідження, детально охарактеризувала етапи та терміни підготовки, написання та захисту кваліфікаційної роботи. Професор Топольник Я.В. закцентувала увагу здобувачів на основних вимогах до структури та обсягу магістерської роботи. Було розглянуто процедури попереднього захисту кваліфікаційної роботи та її експертизи на забезпечення виконання принципів академічної доброчесності.

Наукові керівники зорієнтували здобувачів щодо подальшої діяльності на етапі підготовки магістерської роботи, а саме: вибору теми, складання плану та завдань наукового дослідження.

Здобувачі мали можливість поставити питання до всіх присутніх та висловили побажання щодо проведення подальших спільних зустрічей.

Дякуємо всім за участь та бажаємо першокурсникам наснаги на високі досягнення на освітянській та науковій нивах!